O nas

Wysoka jakość kodu to coś co nas wyróżnia

         Jesteśmy firmą programistyczną specjalizującą się w systemach bankowych. Nasz zespół składa się z samych doświadczonych programistów wypuszczających spod swojej ręki tylko najwyższej jakości kod. Mamy doświadczenie w największych i najbardziej zaawansowanych systemach bankowych w Polsce. W doświadczeniu mamy liczne zagraniczne konferencje SWIFT.  Powierzając pracę naszej firmie masz pewność, że dzięki doświadczeniu prace przebiegają sprawnie. Rozwiążemy każdy problem. Nie boimy się dużych wyzwań, gdyż tylko z takimi mieliśmy styczność. Średnio mamy ponad 10 lat praktyki każdy. U nas systemów nie tworzą ludzie z małym doświadczeniem zaraz po studiach – jak to często bywa  w korporacjach z powodu braków kadrowych na rynku pracy. Architektura naszych systemów tworzona jest z najwyższymi standardami.  My, szanując czas własny i klienta, piszemy systemy tak, aby ewentualne przyszłe zmiany w kodzie były jak najprostsze.  Chcesz dowiedzieć się za ile napiszemy twój system informatyczny. Śmiało odezwij się do nas. Wycena nic nie kosztuje.


          Twój sukces jest równoznaczny z naszym sukcesem. Im szybciej wspólnie przetestujemy i oddamy tworzony system, tym szybciej Ty możesz się z niego cieszyć, a my możemy świętować udane wdrożenie. 


            Kreatywność mamy we krwi. Piszemy tak, aby kod był jak najprostszy. Najpierw dogłębnie analizujemy każdy problem. Kierujemy się dewizą, najpierw myśl, później rób.

           Z nami unikniesz zatorów, pracujemy sprawnie i dokładnie. Szanujemy nasz wspólny czas, wiemy że każdy woli spędzić go z rodziną i przyjaciółmi.


Pozdrawiamy – pozytywnie zakręceni na swojej pracy.

Część naszego zespołu:

Adam – projektant

10 lat doświadczenia zawodowego, większość w systemach bankowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego kierunek informatyka.

Ania – programistka

10 lat doświadczenia w programowaniu w javie. Głównie systemy bankowe, lecz nie tylko. Politechnika Wrocławska kierunek informatyka.